O WŁAŚCICIELACH SKLEPU SOCZEWKI.NET.PL

WWW.SOCZEWKI.NET.PL

Sklep Internetowy Soczewki.net.pl, oferuje soczewki kontaktowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Zaufaj naszemu doświadczeniu i rób zakupy bez ryzyka! Sprzedajemy tylko oryginalne produkty, zakupione od oficjalnych przedstawicieli!

ZAKUP OD OPTYKA

Sklep prowadzi firma optyczna z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży soczewek kontaktowych. Soczewki.net.pl to jeden z najstarszych polskich sklepów internetowych sprzedających wyroby kontaktologiczne. Robimy to od 2005 roku.

Dzięki długoletniej praktyce w handlu soczewkami kontaktowymi oraz współpracy z takimi specjalistami, jak lekarz okulista, optyk i optometrysta zawsze możecie liczyć na fachową pomoc i radę.

GWARANCJA JAKOŚCI

Sklep Internetowy Soczewki.net.pl gwarantuje najwyższą jakość oferowanego towaru po konkurencyjnych cenach oraz najwyższy poziom usług i ekspresową przesyłkę.

NASZE MOTTO:

  • 100% satysfakcja klienta.
  • Najwyższa jakość towaru w jak najniższej cenie.
  • Najkrótszy, możliwy czas realizacji zamówienia.
  • Atrakcyjny i czytelny program rabatowy dla klientów.

PROGRAM RABATOWY

Zarejestrowani klienci mogą korzystać z naszego programu rabatowego. Suma każdych zakupów przeliczana jest na punkty, według zasady: 1 PLN = 1 punkt. Cena dostawy nie jest brana pod uwagę.

Zbieraj punkty i kupuj w naszym sklepie po jeszcze niższych cenach!

AKTUALNE PROGI RABATOWE

PUNKTY ODPUNKTY DORABAT (%)
1003001
3016002
6019003
90115004
150130005
300150006
500179997
800010000008

SKLEP SOCZEWKI.NET.PL – ZERO RYZYKA I 100% ZADOWOLENIA!
Zapraszamy

Witamy Państwa na nowej wersji sklepu

W związku z przenosinami naszego sklepu na nowy silnik, prosimy wszystkich stałych Klientów o ponowne zarejestrowanie konta pod tym linkiem lub wchodząc w zakładkę Moje konto.

Jeżeli posiadali Państwo na naszym sklepie punkty rabatowe kwalifikujące do otrzymania zniżki, bardzo prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail sklep@soczewki.net.pl, z wskazaniem na jaki e-mail (jeśli różny od obecnego) lub Imię i Nazwisko było zarejestrowane dawne konto. Po otrzymaniu informacji postaramy się jak najszybciej przydzielić Państwu należną ilość punktów rabatowych.

W najbliższych dniach prowadzone będą przez nas jeszcze ostatnie prace konfiguracyjne. Jeżeli napotkają Państwo na trudności związane z obsługą sklepu prosimy bardzo o zgłaszanie wszelkich problemów na adres sklep@soczewki.net.pl lub na numery telefonu 696 414 140 i 58 622 24 98.

Pozdrawiamy serdecznie