AIR OPTIX – SOCZEWKI DLA WYMAGAJĄCYCH

Soczewki Air Optix to jedne z popularniejszych produktów w swojej kategorii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo soczewki kontaktowe Air Optix – odpowiednie dla osób z różnymi problemami okulistycznymi. W naszym katalogu dostępne są między innymi soczewki ułatwiające widzenie na różne odległości – umożliwiające efektywną pracę przy komputerze, ale niezawodne również przy prowadzeniu pojazdów, optymalizujące widzenie bliskie, bez jednoczesnego ograniczania widzenia na większe odległości. Oferujemy soczewki miesięczne, na krótszy czas, jak również te do stosowania na dzień i soczewki całodobowe.

Atrakcyjną alternatywą dla soczewek neutralnych kolorystycznie są soczewki kontaktowe Air Optix kolorowe, bez nadruku, charakteryzujące się wyjątkowo gładką powierzchnią, dzięki czemu są one komfortowe zarówno przy aplikacji, jak i w trakcie używania. Są to soczewki, które nie powodują podrażnień, dzięki temu, że nie działają niekorzystnie na nawilżenie oka. Soczewki te cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.

SOCZEWKI KONTAKTOWE AIR OPTIX – SKUTECZNOŚĆ I KOMFORT

Komfort to jedna z najbardziej oczekiwanych cech produktów okulistycznych – ma szczególne znaczenie przede wszystkim w odniesieniu do soczewek. I takie właśnie są oferowane przez nas w szerokiej gamie produktowej soczewki kontaktowe Air Optix. Zwracamy szczególną uwagę na ich uniwersalność – są to jednocześnie soczewki chroniące nas przed szkodliwymi skutkami promieniowania UV (niektóre modele posiadają filtr UV), jak i soczewki bardzo komfortowe w użytkowaniu – charakteryzujące się dużą delikatnością.

Nasi klienci coraz częściej decydują się również na wybór soczewek kontaktowych najnowszej generacji – są to soczewki kontaktowe Air Optix silikonowo-hydrożelowe. Ich szczególnym atutem, bardzo docenianym przez klientów jest to, że są to soczewki „oddychające”. Wykazują się one jednocześnie dużą odpornością na osady, wyróżniają się również optymalnym nawilżeniem. W naszym katalogu soczewek kontaktowych ważne miejsce zajmują także soczewki kontaktowe Air Optix nadające się do ciągłego bezpiecznego noszenia (opcja na trzydzieści dni i nocy). Proponujemy również soczewki miesięczne do korekty astygmatyzmu, wyróżniające się właściwością dobrego natleniania oczu.