WYSOKIEJ JAKOŚCI SOCZEWKI MARKI EYEYE

WYBIERZ SOCZEWKI EYEYE

Soczewki kontaktowe eyeye cieszą się dużą popularnością – są to produkty optyczne najwyższej jakości – nowoczesne, a nawet innowacyjne. Nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Wśród różnych linii soczewek tej marki zwracają uwagę te, które wykonane są z materiału hipoalergicznego – soczewki biokompatybilne. Soczewki kontaktowe eyeye to świetne rozwiązanie dla osób mających problemy alergiczne. Dzięki tego typu modelom soczewek – mogą sobie one pozwolić na komfort noszenia soczewek bez żądnych podrażnień i innych problemów wynikających często z nieodpowiedniego dobrania tego rodzaju produktów okulistycznych.

KOMFORTOWE BEZPIECZNE

Soczewki wykonane z najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów, pozwalają na aktywne funkcjonowanie w różnych warunkach – np. w pomieszczeniach klimatyzowanych, przy komputerze, a także podczas podróży, gdy problemem dla osób mających kłopoty z kondycją oczu jest np. wielogodzinne przemieszczanie się różnymi środkami transportu i funkcjonowanie w odmiennych warunkach klimatycznych. Dzięki takim produktom jak soczewki kontaktowe eyeye możemy niemal zapomnieć o tym, że nie dysponujemy najlepszej jakości wzrokiem. Dla takich, aktywnych osób, wyjątkowo atrakcyjnym rozwiązaniem jest korzystanie z soczewek miesięcznych, które oferujemy.

ZWIĘKSZ KOMFORT ŻYCIA Z SOCZEWKAMI KONTAKTOWYMI EYEYE

Tajemnicą sukcesu soczewek biokompatybilnych jest zastosowanie w ich produkcji materiału o właściwościach mucyny, naturalnej substancji nawilżającej produkowanej przez organizm. Dzięki temu soczewki kontaktowe eyeye nie przyczyniają się do nadmiernego wysuszania oka i do związanych z tym podrażnień. Mucyna koryguje również różne nieregularności i chroni powierzchnię rogówki. Kolejny atut tego rodzaju soczewek to ich sferyczny kształt, który koryguje aberracje. Dzięki tej właściwości osiąga się o wiele lepszy kontrast niż przy użyciu soczewek sferycznych.

Na uwagę zasługują również inne soczewki kontaktowe eyeye – jako nieliczne posiadające filtr UV, wykonane z materiału tradycyjnego, charakteryzujące się niewielką grubością, dzięki czemu są zupełnie nieodczuwalne na oku i nie stanowią żadnego dyskomfortu, nawet dla osób mających wrażliwe oczy. Soczewki kontaktowe eyeye to przede wszystkim większy komfort użytkowania oraz różne rozwiązania optyczne, dzięki którym można je dopasować do zróżnicowanych potrzeb klientów. TO wysoki komfort, łatwość w używaniu, mniejsze dolegliwości oczu, a także rozwiązania adresowane do osób wymagających szczególnych rozwiązań, np. w związku z problemem alergicznym.