SOCZEWKI KONTAKTOWE ACUVUE

ACUVUE – KOFMORT, HIGIENA I ATRAKCYJNA CENA

Soczewki kontaktowe Acuvue kojarzą się większości użytkowników tych komfortowych produktów optycznych przede wszystkim z soczewkami jednodniowymi i tak rzeczywiście jest. W dużej mierze katalog Acuvue składa się właśnie z tego rodzaju soczewek, choć oczywiście nie tylko one w ramach tej linii produktowej są proponowane. Na uwagę zasługują na pewno również soczewki dwutygodniowe, które także znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu. Wszystkie typy soczewek kontaktowych Acuvue wyróżniają się zresztą takimi cechami, które zdecydowały o ich dużej popularności na całym świecie.

WYBIERZ SOCZEWKI ACUVUE

Soczewki kontaktowe acuvue są bardzo komfortowe i nie nastręczają żadnych trudności ani przy ich zakładaniu, jak i w bieżącym użytkowaniu. Są praktycznie niewyczuwalne dla użytkownika, wyróżniają się natomiast doskonałą jakością – warto tu wspomnieć między innymi o modelach z gładką, trzykrzywiznową powierzchnią zewnętrzną i bardzo cienkim brzegiem. Oferowane przez nasz sklep soczewki kontaktowe acuvue – niezależnie od wybranego przez Państwa modelu – świetnie korygują wzrok. Na uwagę zasługuje cała gama soczewek jednodniowych, cieszących się coraz większą popularnością. Acuvue, aktywnym użytkownikom soczewek kontaktowych, na pewno kojarzą się z nowoczesnymi rozwiązaniami – katalog soczewek z tym logo stanowi potwierdzenie tej tezy.

SAME ZALETY!

Oferowane przez nas soczewki kontaktowe acuvue wykazują się wieloma cechami oczekiwanymi przez naszych klientów – są łatwe w użytkowaniu, komfortowe, świetnie pełnią swoją kluczową rolę – korygują wzrok, ale to nie wszystko. Pogłębiają intensywność spojrzenia i rozświetlą oczy. Klienci często wybierają soczewki silikonowo-hydrożelowe – są to produkty najnowszej generacji – wyjątkowo skuteczne w działaniu i bardzo komfortowe. Proponujemy je w dwóch wersjach – są to soczewki kontaktowe acuvue jednodniowe oraz dwutygodniowe. Zwraca uwagę ich szczególna przydatność dla osób, które z racji wykonywanej pracy większość czasu w ciągu dnia spędzają przy komputerze.

WYRAŹNE I STABILNE WIDZENIE

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również soczewki dedykowane osobom z problemem astygmatyzmu. Są to między innymi soczewki jednodniowe, wyróżniające się wysokim komfortem i dające wyraźne oraz stabilne widzenie. Soczewki łatwo się zakłada i zdejmuje. Wszystkie soczewki kontaktowe acuvue wyróżniają się wyjątkowo gładką powierzchnią zewnętrzną. Dla szczególnie wymagających pacjentów przygotowaliśmy specjalną ofertę – są to soczewki wyprodukowane zgodnie z Technologią Zintegrowanej Łzy, które wydatnie redukują zmęczenie oczu, stanowią też skuteczną ochronę przed ich wysychaniem, co jest poważnym i to codziennym problemem osób, które z racji pracy, czy nauki, muszą spędzać długie godziny przed monitorem komputera.